Witamy na MaleStopy.pl!
Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę.

Mam na imię Weronika. Jestem mamą dwójki cudownych dzieci – Olivii i Nathana.

Świat dzieci stał się moją pasją, od kiedy zostałam mamą. Bycie mamą na co dzień jest zarówno przyjemnością jak i wyzwaniem. Pogodzenie wszystkich obowiązków nie jest łatwym zadaniem i wymaga dobrych umiejętności organizacyjnych. Jak zawsze chcemy być super rodzicami. Dlatego nauczyłam się, że warto korzystać z doświadczeń innych rodziców i ze sztuczek, jak ułatwiać sobie codzienne zadania.

Zainspirowało mnie to do dzielenia się z innymi owocami moich poszukiwań. Stąd wziął się pomysł prowadzenia strony malestopy.pl. Zamierzam dzielić się tutaj z Wami tematami, które wydają mi się interesujące oraz inspiracjami, z których czerpię na co dzień, opiekując się moją dwójką.

Jako mama, wiem, że dzieci rosną bardzo szybko, a co za tym idzie co chwilę potrzebujemy wymieniac ich szafe. Na pewno tak jak ja chcesz, aby Twoje pociechy wygladaly dobrze przy minimalnych kosztach.

Z biegiem czasu okazało się, że ubranka, które wybieram dla moich dzieci wzbudzają duże zainteresowanie wśród znajomych. Efekty mojej pracy znajdziecie w sklepie internetowym, który współtworzę razem z moją siostrą Agnieszką i mamą Teresą. Siostra i mama dbają o jakość oferowanych produktów i szybkość wysyłki.

Mam nadzieję, że znajdziecie na naszej stronie wiele ciekawych dla siebie pomysłów i będziecie nas często odwiedzać. Zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku. Dzięki temu będziecie mieli aktualne informacje na temat nowości na stronie i w sklepie.

Czekam również na Wasze opinie i sugestie. Możecie je kierować na adres mailowy.

Do częstego przeczytania,

Zespół MaleStopy.pl